Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Koszyce Małe

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia wyróżnione

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

600 000 zł83 m² 7 228,92 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:100 m²

Przedsprzedaż 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy." PRZEDSPRZEDAŻ 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy."

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

209 000 zł2 500 m² 83,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:kwadrat

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 25 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Koszyce Małe,małopolskie

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania z ogródkiem w nowej, kameralnej inwestycji Słoneczny Zakątek, położonej w zielonej i spokojnej części Koszyc.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Wolska

Koszyce Małe,małopolskie

137 000 zł942 m² 145,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Do sprzedaży działka o powierzchni 9,42ara, zlokalizowana w Koszycach Małych-okolice ul. Wolskiej i ul. Lipowej. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 38m x 23m. Media.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Dom z garażem, ul. Brzozowa

Koszyce Małe,małopolskie

1 699 000 zł250 m² 6 796 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 800 m²

Przestronny dom z ogrodem i wyjściem do lasu oraz labiryntem krzewów w Koszycach Małych! Pragniemy zaprezentować Państwu tę wyjątkową nieruchomość położoną w malowniczej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

1 490 000 zł287 m² 5 191,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:930 m²

W ofercie wyjątkowy, luksusowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 154 m2 Nieruchomość została wybudowana z cegły, ocieplona styropianem, z dbałością o detale oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Nowa

Koszyce Małe,małopolskie

2 050 000 zł336,67 m² 6 089,05 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:7

 

Powierzchnia działki:2 400 m²

Koszyce Małe, obok Tarnowa. Rezydencyjny dom wolno stojący o pow. użytkowej o pow. użytkowej 336,67 m 2 , na zagospodarowanej działce o pow. 0,2400 ha. Przestronny, starannie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brzozowa

Koszyce Małe,małopolskie

549 000 zł55 m² 9 981,82 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: nowoczesne mieszkanie 55,56 m z ogródkiem i miejscem postojowym - parter w zabudowie szeregowej w Koszycach Małych przy ul. Brzozowej Na nowopowstającym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

149 000 zł1 300 m² 114,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 13 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice Dom w stanie deweloperskim premium na działce 310 m Powierzchnia netto domu bez garażu 86,1 m Powierzchnia garażu 16,28.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Wolska

Koszyce Małe,małopolskie

649 000 zł90 m² 7 211,11 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:400 m²

Wyjątkowa oferta! Komfortowy dom 90 m + 16 m kotłownia w malowniczej okolicy Koszyc Małych Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania, które łączy spokojną, zieloną atmosferę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Koszyce Małe,małopolskie

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

680 000 zł107 m² 6 355 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż- dom jednorodzinny w stanie deweloperskim, koszyce Małe! Oferujemy na sprzedaż dom jednorodzinny w stanie deweloperskim. Dom o nowoczesnej bryle, z wysokiej jakości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z tarasem, ul. Prostopadła

Koszyce Małe,małopolskie

659 000 zł122 m² 5 402 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:350 m²

Nowa inwestycja w Koszycach Małych Domy w zabudowie bliźniaczej przy ul. Prostopadłej! Z przyjemnością prezentujemy wyjątkową okazję zakupu nowoczesnych domów w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana

Koszyce Małe,małopolskie

165 000 zł1 650 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży ostatnią w tej lokalizacji działkę o powierzchni 1650 mkw. położoną w Koszycach Małych ok. 5 km od centrum Tarnowa. Działka w kształcie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z ogródkiem

Koszyce Małe,małopolskie

425 000 zł63,63 m² 6 679,24 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak, ul. Lipowa

Koszyce Małe,małopolskie

690 000 zł116 m² 5 948 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:250 m²

Nowa inwestycja czterech domów w zabudowie bliźniaczej zlokalizowanych w spokojnej okolicy w Koszycach Małych przy ulicy Lipowej. Domy o powierzchni 116,50 m wraz z garażem.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

690 000 zł116,50 m² 5 923 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:138 m²

Nowoczesny dom z ogrodem | Koszyce Małe k. Tarnowa Nowe osiedle w Koszycach Małych to miejsce stworzone dla osób, które cenią komfort, nowoczesność i prywatność. Kameralna inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna ogrodzona Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

45 000 zł400 m² 112,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trójkąt

Przestawiany do sprzedaży działkę położoną w Koszycach Małych objętą miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego. Powierzchnia nieruchomości to 0,04 ha w kształcie trójkąta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom z garażem

Koszyce Małe,małopolskie

650 000 zł104 m² 6 250 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:310 m²

Nowość na rynku pierwotnym w Koszyce Małe/ Zgłobice. Dom w stanie deweloperskim na działce 310 m Powierzchnia użytkowa (bez schodów) 97,98 m Powierzchnia netto domu bez garażu 86,1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Rynek pierwotny

Dom z tarasem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

668 000 zł151 m² 4 424 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:400 m²

Ostatni dom w stanie deweloperskim w Koszycach Małych. 151m2 to inwestycja dwukondygnacyjna z wydzielonymi strefami nocną na poddaszu i dzienną na parterze. Atutem budynku są bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący

Koszyce Małe,małopolskie

850 000 zł219,95 m² 3 864,51 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:1 900 m²

Tylko u nas! Oferujemy do sprzedaży dom wolnostojący o powierzchni 157,15 mkw. położony na działce o powierzchni 19 arów w miejscowości Koszyce Małe ok. 2 km od granic Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie z aneksem

Koszyce Małe,małopolskie

600 000 zł83 m² 7 228,92 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedsprzedaż 8 domów w nowej Inwestycji " Brzozowe Domy." Czworaki Budynki 1 i 2 Każdy dom składa się z parteru oraz poddasza o powierzchni 83 m plus ogródki i miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

249 000 zł3 100 m² 80,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Duża działka częściowo pod zabudowę mieszkaniową , 31 arów Atrakcyjna lokalizacja , - Koszyce Małe W sąsiedztwie ładna zabudowa mieszkaniowa Tylko w Nieruchomości Beata Mądel Na.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

176 500 zł1 600 m² 110,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Koszyce Małe. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 3-pokojowe

Koszyce Małe,małopolskie

399 000 zł55,54 m² 7 184,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Brzozowa Osiedle-nowoczesne, bezczynszowe mieszkania. Koszyce Małe koło Tarnowa Zamieszkaj komfortowo w zielonej, spokojnej okolicy. Brzozowa Osiedle to kameralna inwestycja w cichej części.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

125 800 zł1 200 m² 104,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Koszyce Małe 12 ar. Nieruchomość posiada wydane warunki zabudowy na dom jednorodzinny, co znacznie przyspiesza proces realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

599 400 zł6 400 m² 93,66 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 64 arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów. Nieruchomość posiada korzystne warunki zabudowy oraz objęta jest miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

168 000 zł1 400 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Koszycach Małych na ul. Wesołej. Media przy ulicy Wesołej z wyjątkiem kanalizacji , która jest na terenie działek. Część działek to teren zielony.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

340 000 zł3 700 m² 91,89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 37arów, położona w miejscowości Koszyce Małe, gmina Tarnów. Nieruchomość znajduje się w dobrej lokalizacji, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Koszyce Małe

Koszyce Małe,małopolskie

725 000 zł116,50 m² 6 223 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:241 m²

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

Rynek pierwotny

Dom, ul. Księżycowa

Koszyce Wielkie

849 000 zł120 m² 7 075 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:650 m²

Nowość na lokalnym rynku nieruchomości! Oferta tylko w naszym biurze od dziś. Oferta sprzedaży dotyczy domu w stanie deweloperskim o bardzo nowoczesnej estetyce. Budowany.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

Rynek pierwotny

549 000 zł73 m² 7 520,55 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2021

Nowoczesne bezczynszowe mieszkania dwupoziomowe gotowe do zakupu- po odbiorach! Na sprzedaż oferujemy nowoczesne, bezczynszowe mieszkania dwupoziomowe o powierzchni 66,67 m (powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

Mieszkanie z ogródkiem

Koszyce Wielkie

549 000 zł50,14 m² 10 949,34 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Z ogromną przyjemnością prezentuję Państwu wyjątkową ofertę nowego mieszkania w urokliwych Koszycach Wielkich, tuż pod Tarnowem. To niepowtarzalna propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

Rynek pierwotny

400 000 zł52,40 m² 7 634 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie na parterze Z ogródkiem - bez prowizji od klienta kupującego! Koszyce Wielkie | ul. Łąkowa Nowoczesne mieszkanie w zabudowie szeregowej z ogródkiem, położone w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

699 000 zł130,35 m² 5 362,49 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:300 m²

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 130,35 m2, usytuowanych na osiedlu w Koszycach Wielkich. Świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

Rynek pierwotny

428 000 zł60 m² 7 133,33 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie w stanie deweloperskim - Koszyce Wielkie Na sprzedaż oferujemy atrakcyjne, nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, położone w spokojnej i dynamicznie rozwijającej.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

120 000 zł2 000 m² 60 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Na sprzedaż działka budowlana o pow. 20a w miejscowości Rzuchowa w gminie Pleśna na terenie przeznaczonym w mpzp pod budownictwo mieszkaniowe. Działka z bezpośrednim dojazdem.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

188 000 zł1 300 m² 145 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nowość! Działka budowlana Rzuchowa gmina Pleśna! Twoje miejsce na ziemi: uzbrojona działka 13 arów w Rzuchowej! Szukasz idealnego balansu między szybkim dostępem do miasta a kojącym.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +2 km

Działka Zgłobice

Zgłobice

890 000 zł8 900 m² 100 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

10 km od tarnowa duża działka budowlana 89 arów W miejscowości zgłobice. Oferujemy do sprzedaży piękną działkę budowlaną zlokalizowaną w miejscowości Zgłobice 10 km od Tarnowa.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Koszyce Małe +3 km

Dzwonek